Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Regulament Fan-Fiction 2s7i890Regulament Fan-Fiction Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
Flory (875)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
jane4life (796)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
chiquita (582)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
scumpik (541)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
Leah* (531)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 
Rox (522)
Regulament Fan-Fiction I_vote_lcapRegulament Fan-Fiction I_voting_barRegulament Fan-Fiction I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Regulament Fan-Fiction EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Regulament Fan-Fiction EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Regulament Fan-Fiction EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Regulament Fan-Fiction EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Regulament Fan-Fiction EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Regulament Fan-Fiction EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Regulament Fan-Fiction EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Regulament Fan-Fiction EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Regulament Fan-Fiction EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


    Regulament Fan-Fiction

    x
    x
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 102
    Data de inscriere : 25/06/2009
    Varsta : 30

    Regulament Fan-Fiction Empty Regulament Fan-Fiction

    Mesaj Scris de x Sam Iun 27, 2009 3:30 am



    Exclamation Pentru a posta un fic, orice mebru are nevoie de acord de la unul din admini sau moderatori şi de minim 50 de mesaje. Primele 3 ficuri de pe forum fac abatere de la regula cu mesajele.


    Exclamation Atunci când un user comentează un fic, mesajul acestuia va trebui să conţină cel puţin două rânduri, pentru a argumenta că a citit capitolul nou.

    Exclamation Un capitol trebuie să fie postat în decursul unei săptămîni, dar dacă userul anunţă întârzierea postării părţii următoare, se poate aştepta mai mult timp înainte de mutarea la arhive.

    Exclamation Nu este permis scrisul colorat la ficuri, doar autorul va avea voie să îşi aleagă o culoare cu care va posta întregul fic. La început, autorul va preciza culoarea, fontul, marimea scrisului.

    Exclamation Numarul maxim de ficuri pe forum este 10, dupa atingerea acestui numar, va trebui sa asteptati sa se sfarseasca unl pentru a va putea posta povestea.

      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 11:14 am