Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Sa facem cunostinta - Pagina 2 2s7i890Sa facem cunostinta - Pagina 2 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
Flory (875)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
jane4life (796)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
chiquita (582)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
scumpik (541)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
Leah* (531)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 
Rox (522)
Sa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_lcapSa facem cunostinta - Pagina 2 I_voting_barSa facem cunostinta - Pagina 2 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Sa facem cunostinta - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+22
Andreea
Jasperinne
Plastic Smile
bubulinex
Albinutzsa
Yuuki.Cross
Leah*
kristynne
Marcus
^.^rAspBeRry^_^
Pufy17
Kebi
vamp.mafia
Flory
Corinutza
SanjeroZe_PanDa
Athenodore.
Anneisa
Esme
scumpik
Rox
chiquita
26 participanți

    Sa facem cunostinta

    Jasperinne
    Jasperinne
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 27/06/2009

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Jasperinne Joi Aug 13, 2009 7:55 pm

    eu sunt nicoleta...am 16 ani.....sunt din bucresti....imi place foarte mult sa ies cu prietenele mele pe care le-am cunoscut prin intermediul forumului twilight....ma uit mnon stop la heroes, il iubesc pe peter :X:X
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 11:17 pm

    Bun venit
    Andreea
    Andreea
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 13/08/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Andreea Vin Aug 14, 2009 12:05 am

    Buna! Smile
    Eu sunt Andreea,am 14 ani si sunt din Bucuresti!
    Imi place foarte mult Twilight, personajele mele preferate sunt: Rosalie, Edward si Bella!
    Vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni pe acest forum si sper ca ne vom intelege bine Very Happy
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 14, 2009 12:14 am

    Buna ! Smile o sa fie bine aici o sa vezi . O sa iti faci multi prieteni ! welcome
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Aug 14, 2009 12:18 am

    uu o gramada de lume noua hellou fetele :**: have fun la noi!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 14, 2009 12:20 am

    Da .. macar voi sa aveti fun ..
    Aisha
    Aisha
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 23/08/2009

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Aisha Dum Aug 23, 2009 1:10 am

    Hei...

    Sunt Ioana, 15 ani, Bucuresti.
    Sper sa ne intelegem!
    Lu.lu
    Lu.lu
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 120
    Data de inscriere : 14/07/2009
    Varsta : 30
    Localizare : chiar vrei sa stii??:->

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Lu.lu Mier Aug 26, 2009 4:34 am

    helau!
    veni si eu pe aci!
    eu sunt iunia aka lulu aka smochina.
    am 16 ani, satena, ochi albastr-verzi, inalta.
    sunt o fire deschisa. imi place sa rad toata ziua, sa glumesc, sa fiu bine-dispusa.
    ma imprietenesc usor cu oricine, de orice varsta, orice nationalitate.
    m-am nascut pe 13 mai 1993 (AHHH..ca si Rob ..:X:X:X). deci sunt taur si sunt foooarte incapatanata. in fiecare zi mi se spune in familie chestia asta.
    imi place sportul..dar uneori doar sa privesc.
    imi place sa citesc,sa scriu, sa dansez, sa desenez. sa cant.
    visul meu este sa devin arhitec si sa-mi iau masteratul in anglia sau franta. alt vis este sa ajung in japonia si sa-mi cumpar kimono traditional. de preferinta yukata..cred ca este mai ieftin. si vreau sa mananc sushi si sa fac bungee jumping. (scz daca am scris gresit..nu prea stiu cum se scrie)
    urasc persoanele ingamfate, mincinoase, prefacute, care se folosesc de tine. urasc prietenii FALSI!
    si credeti-ma/.am avut parte de multi.
    imi place sa ma distrez, ca toata lumea, sa ies cu prietenii in oras. tin la ei foarte mult. ii ador!:X:X
    ma supar foarte repede si imi ies din pepeni usor. urlu cand stiu ca eu am dreptate si celalat nu.
    vorbesc foarte repede si uneori nu ma intelege lumea. uit foarte repede, vorbesc uneori fara sa gandesc.uneori sunt mai timida..mai ales la capitolul baieti.-_-'
    hmm...ce sa mai zic?
    cred ca am vreo 3 posturi pana acum! mai am pana la 30:((
    adriana
    adriana
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 30/08/2009

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de adriana Dum Aug 30, 2009 9:59 pm

    salut...
    eu sunt adriana si am 20 de ani...
    sunt o fire pasnica si binevoitoare gata oricand sa se distreze...
    ador sa-mi petrec timpul cu prietenii mei si bineinteles cu iubitzelul meu ciprian...
    i hope we`ll have fun!
    Kamy
    Kamy
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 55
    Data de inscriere : 04/09/2009
    Varsta : 31
    Localizare : in LaLa land biatch....

    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Kamy Mar Sept 08, 2009 4:50 pm

    hey people.........eu sunt kamy a.k.a beedoll,am 16 ani si sunt o grasutza dragutza Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol am parul saten(acum roscat...doar un moft) si ochii verzi-albastrui si ador sa ascult muzik...cam singura mea activitate constanta de care nu ma plictisesc...ii ador pe beyonce ,drake,keri hilson,jazmine sullivan,paramore,usher,the dream,ne-yo ,n.e.r.d. si alte sute care se gasesc in playlistul meu...Very Happy

    altceva de care sunt ,aparent,obsedata in ultima vreme este trupa de dans Soreal Cru....poate ii stiti de la "America's best dance crew" de pe MTV..sezonul 2 cand au iesit p locul 2...(s-a umblat la voturi..ei sunt cei mai buni)....au pagina pe youtube
    https://www.youtube.com/user/sorealcruTV si au cele mai bune dansuri....Doamne cat as vrea sa pot dansa ca ei....ei bine uitativa si voi si spunetimi plzz ce parere avetzi..eu ii iubesc Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_lol

    in rest cam atat daca vrezti sa ma intrebati mai multe dati add rockfreak911 si vorbim cat vreti,..zbyee Sa facem cunostinta - Pagina 2 Icon_razz

    Continut sponsorizat


    Sa facem cunostinta - Pagina 2 Empty Re: Sa facem cunostinta

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 3:46 pm