Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Twilight forest - Pagina 12 2s7i890Twilight forest - Pagina 12 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
Flory (875)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
jane4life (796)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
chiquita (582)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
scumpik (541)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
Leah* (531)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 
Rox (522)
Twilight forest - Pagina 12 I_vote_lcapTwilight forest - Pagina 12 I_voting_barTwilight forest - Pagina 12 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Twilight forest - Pagina 12 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Twilight forest - Pagina 12 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Twilight forest - Pagina 12 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Twilight forest - Pagina 12 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Twilight forest - Pagina 12 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Twilight forest - Pagina 12 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Twilight forest - Pagina 12 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Twilight forest - Pagina 12 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Twilight forest - Pagina 12 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+18
vamp.mafia
sex_y_biatch
Renny
scumpik
bubulinex
Athenodore.
jane4life
Sweet.Jelly
chiquita
^.^rAspBeRry^_^
Leah*
lil.nightmare.
Corinutza
Flory
Imminent Fate
Kate
Rox
Rosalie.
22 participanți

    Twilight forest

    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 7:40 am

    Am sa te pun la respect!
    "ranji diabolic apoi ii inpreuna mainile la spate si o inpinse"

    Mergi!

    "o inbranci pana la casa din padure in care fusese cu Athenodora si o arunca in casa prin peretele de sticla spart serile trecute; S. cazu pe jos prin cioburi"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 7:43 am

    *cand cazu inchise ochii si apoi ii deschise. si se vazu in cioburi. se uita in jur si apoi la Caius speriata*
    - Caius... ce vrei sa-mi faci?
    *incepu sa respire sacadat si inchise ochii. incercand sa-si revina ca sa poata sa creeze din nou un cutremur*
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 7:51 am

    "intra si el prin gam dupa ea si ii dadu un dos de palma, dandu-i capul intr-o parte, parul ii acoperi fata iar buza i se crapa incepand sa sangereze"

    Sa nu indraznesti sa faci ceva inpotriva mea! Nu stii de ce sunt in stare! "marai la ea apoi se apropie si o lua de ceafa fortand-o sa se uite la el"

    Fii atenta la mine... vad ca Aro nu te-a invatat sa iti tii gura si sa respecti superiorii.... am sa te invat eu ce e ala respect... chiar acum! "o apuca de o mana si o arunca pe coltarul imens din sufragerie"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 7:59 am

    *incepu sa tremure si mai tare fiind speriata si il privi pe Caius*
    - Caius, nu! Sa nu te mai atingi de mine! Eu doar am tipat la tine, pentru ca tu ai inceput! Daca taceai, taceam si eu! Ce o sa-mi faci? O sa ma bati pana am sa pierd cunostinta? Te comporti mai rau decat romanul ala! Pana si el era mai bun decat tine! Esti un idiot si nu am sa-mi retrag spusele!
    *isi sterse sangele de la buza si incerca din nou sa se concentreze*
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 8:06 am

    Cum indraznesti! "o pocni din nou apoi scoase cureaua de la pantaloni"

    Tu ma compari pe mine cu javra aia.... cu gunoiul ala?! Te corectez draguta! Am fost un idiot pana acuma pentru ca nu am stiut sa ma impun cum trebuie in conducerea Clanului... dar de acum lucrurile se vor schimba radical!

    "lovi cu, cureaua manerul canapelei apoi se uita la ea"

    Ai sa mergi pe sfoara.... exact ca la circ dupa seara asta... iti garantez!

    "ridica mana cu, cureaua in ea, pregatit sa o loveasca din nou"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 8:14 am

    *se uita la el si urla la el*
    - Da in mine! Din nou! Si, da! Fac comparatie! Mai bine il lasam pe romanul ala sa faca ce vrea cu mine, decat sa trec prin ce trec acum! Pana si el era mai bun decat tine! Si nu va merge nimic dupa cum spui tu! Eu nu am sa te mai ascult in veci! M-ai auzit? In veci! Eu il ascult numai pe Aro! Tu pe langa el, esti un nimic!
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 8:28 am

    "arunca cureaua din mana si incepu sa marie amenintator; o apuca de brate ridicand-o din canapea si o izbi de celalalt perete din sticla care crapa si el din cauza impactului; se apropie de fata ei si o privi in ochi"

    O.... dar ai sa asculti... ai sa vezi ca o vei face, ai sa asculti..... ignoranto....

    Cu ce era mai bun romanul ala.... era mai bun ca vroia sa te violeze? De asta era mai bun? Oh.... you are a fucking bitch....! "incepu sa rada diabolic"

    Asta vroiai....? Acum inteleg ce era cu toate certurile alea intre tine si Aro! Catea! Daca roman vrei, roman vei avea... si o sa iti ajunga... iti garantez!

    "ii smulse rochia de pe ea"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 8:40 am

    *se ingrozi cand el ii smulse rochia, si se ghemuii privindu-l*
    - Tu nu sti si nici nu vei sti de ce m-am certat cu Aro! Nu e treaba ta si nici nu va fi vreodata! Iar eu nu sunt o catea, ca tine! Si nu vreau decat sa merg acasa! Atat si nimic mai mult! De ce imi faci asta? Vrei sa o inseli din nou pe Athenodora, si nu ai cu cine? Afla ca eu nu sunt cea cu care o vei insela, iar tu nu vei al doilea dupa Aro care ma v-a face a lui!
    *tremura si mai tare. stangandu-si mainile in jurul corpului sau. si inchise ochii. incercand din nou sa creeze un cutremur*
    lil.nightmare.
    lil.nightmare.
    Human Slayer, Immortal Dreamer.
    Human Slayer, Immortal Dreamer.


    Numarul mesajelor : 691
    Data de inscriere : 25/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : In mijlocul iadului,in raiul meu personal.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de lil.nightmare. Joi Aug 13, 2009 8:47 am

    off:daca vad fufu va dau mamalija la amandoi.
    imi descopar si eu 5876974 de superputeri si va nimicesc
    =)))))
    hai ca me lene sa mai zic pe mess
    noapte buna
    >Very Happy<:*:*
    ps: baby ai grija b-)
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 8:52 am

    "incepu sa rada din nou apoi isi baga genunchiul intre picioarele ei ridicand-o in sus"

    Chiar daca nu pot sa iti citesc gandurile asemeni lui Aro, pot sa imi dau seama ca asta ti-ai dorit de la jegosu ala de roman! Nu incerca sa ma contrazici! "urla la ea"

    Aro a fost un prost ca a avut incredere in tine si ca nu ti-a citit gandurile mai des.... ar fi vazut ce dorinte ai, ce fantezii.... acum va citi asta! "o arunca pe jos prin cioburile taioase ale geamului deja spart apoi izbi cu pumnul in geamul crapat ale carui cioburi cazura peste ea zgariindu-i pielea de marmura; isi dadu camasa si blugii jos si se aseza peste ea desfacandu-i picioarele cu forta apoi o patrunse inainte ca ea sa apuce sa se zbata"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 8:59 am

    *deschise ochii larg cand il simti in ea si incepu se zbata si sa urle*
    - NU! Caius, nu vreau! I-ati chestia din mine acum! Nu! Te implor! Nu imi face asta! Nu vreau! Si nu vroiam nimic de la roman! Decat sa ma lase libera! Tu esti un psihopat! Nu el! Da-mi drumul!
    *se zbatea si mai tare, incercand sa scape. cioburile incercand sa intre in pielea ei. si atunci casa incepu sa se zguduie si mai puternic decat casa celalalta*
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 9:14 am

    "o mai patruse inca o data adanc pana cand simti ca cioburile ii taie pielea de marmura apoi iesi din ea si o lasa sa zaca pe podea; se aseza in canapea dupa ce isi trase pantalonii pe el si o privi ranjind"

    Nici nu aveam de gand sa iti dau mai mult! Ma crezi prost sau ce? "incepu sa rada in hohote, apoi o tarai de un picior pana langa canapea; o apuca de par si se apropie de ea vorbind soptit"

    Asculta-ma cu atentie! Nu am de gand sa isc un scandal in familie acum ca suntem din ce in ce mai puternici... ai face bine sa nu iti treaca prin cap ceva necugetat! Draga mea S. ..."se apropie cu buzele de obrazul ei si vorbi in soapta atingandu-i chipul cu buzele"

    Nimeni in familia asta nu are habar de ce sunt eu in stare... nici macar Aro... nu ma cunoasta chiar asa de bine precum crede.... "ranji"

    Ai face bine sa ai grija cum te comporti in prezenta lui... asta daca nu vrei sa devin cel mai rau cosmar al tau.... un cosmar care va aparea mereu si mereu si mereu si din care nu vei avea cum sa fugi pentru ca nu poti dormi si nu te poti trezi.... "incepu sa rada infiorator zguduind casa mai rau decat o facura cutremurele provocate de ea"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 9:29 am

    *cutremurul se opri si se uita la el lipsita de vlaga. dar tremurand toata. dupa ce ii dadu drumul se duse intr-o camera cautand ceva de imbracat si isi lua un halat pe ea. se duse intr-un colt al acelei camere si se aseza acolo. isi aduse genuchii la piept. privind in gol. inca tremurand*
    "Jur ca o sa-mi platesti pentru asta! Nimeni nu-si bate joc de mine in halul in care ti-ai batut tu acum si scapa fara sa plateasca! Nimeni!"
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Joi Aug 13, 2009 4:35 pm

    off: sulpicia draga esti un vampir.ai viteza.ai fi putut pleca dupa toate astea.tu nuu ...ramai=)))).caiusik ... mai dai o tura=))
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 5:22 pm

    off: fiti-ar tura=)) normal ca am viteza, dar idiotul ala m-a traumatizat:| dupa ce m-a trantit de toti pereti si s-a mai distrat si el, daca intelegi la care parte ma refer=)), nu puteam sa fug asa. tremur toata ce naiba=))
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 5:35 pm

    "satul de programele proaste de la tv si de liniste, se ridica si stinse televizorul apoi se apropie de S. pentru a se asigura ca nimeni nu va afla nimic"

    Ia zi draga mea... ai sa fii o fetita cuminte si ai sa ascunzi cosmarul asta de Aro, sau mai ai nevoie de inca un pic de ajutor? "ranji asezandu-se pe vine in fata ei si ii atinse usor chipul cu degetele"
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 5:40 pm

    *ii prinse mana si isi infipse adanc unghiile in ea. se la el cu ura si dispret si urla la el*
    - Nu! Nu am sa-i ascund nimic! Nu eu am inceput! Tu ai inceput si continui! Lasa-ma in pace o data!
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 5:55 pm

    off: Casius pfuai daca n as pleca acum gosh Sulpicia esti praf vb lu Santy, va trimit de acasa niste fulgere!!!!!!
    Tati tocmai o sa afle ce sa intamplat aici !!!
    Dragi telespectatori ne aflam la Tradati in dragoste!!! partile acuzaatiei au ceva de zis?
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 6:13 pm

    Off: ba n-o sa afle >Smile

    On:
    You are such a bad, bad girl! Se pare ca nu imi dai de ales... te voi face eu sa taci! "incepu sa rada apoi o prinse cu mainile de fata ridicand-o in picioare si ii fixa capul astfel incat sa il priveasca in ochi; o privea drept in ochi si ranjea in timp ce ea incepu sa se scurga pe perete pana cand inchise ochii si lesina; o lua in brate si o duse in unul din dormitoarele casei apoi cobora si curata rapid cioburile din sufragerie"

    Tu ai vrut-o S.! Nu am de gand sa risc totul pentru cineva ca tine... nu acum cand puterile mele incep sa prinda contur! Si nu am de gand, inca, sa fiu nevoit sa le folosesc pe Aro din cauza ta....! Pntru ca nu ai fost o fetita cuminte, cand te vei trezi vei crede ca totul a fost un vis urat, neclar, incetosat, dar si mai rau mintea ta o va lua putin razna pentru ca vampirii nu dorm... ah... pacat ca nu s-a inventat inca un spital pentru vampiri.... cu siguranta ai fi ajuns la sectia Boli mintale! It's a shame buth I think that Aro need's a new whife!
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 6:16 pm

    off: esti sigur ii citesc gandurile lu S si afla ca doar na eu tine cu Aro se stie Wink he is tati
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 6:27 pm

    *se trezi in camera dupa cateva minute. dezorientata si cu o durere mare de cap*
    "Ce s-a intamplat? Unde sunt? Cum am ajuns aici? Ah! Parca iar mi-am pierdut memoria..."
    *se ridica si atunci ii veni in minte o imagine cu ea izbita de perete. cum s-a intamplat mai devreme. deschise ochii larg si incepu sa respire sacadat. dupa cateva minute se ridica si se duse in camera unde era Caius. cu mana la cap. si ramase uimita cand il vazu*
    - Caius? Uhm... cum am ajuns aici? Aro s-a intors?
    sex_y_biatch
    sex_y_biatch
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 131
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 30
    Localizare : in lumea twix-ului :))

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de sex_y_biatch Joi Aug 13, 2009 6:35 pm

    off:ia taci corin k nu ii spui nik, k iti controlez eu minte asi te fac sa nu zici nik =)))
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Renny Joi Aug 13, 2009 6:36 pm

    Off: n-o sa ai cum sa afli ca la inceput n-o sa stie nici ea o sa aibe decat flash-uri neclare, imagini asa cu cioburile din casa si cu chipul meu... sau ma rog ceva de genu'... apoi o sa para totul ca un vis si o sa isi dea seama ca ea de fapt e treaza si ca se intampla chestii ciudate cu ea pentru ca nu poate sa doarma si sa viseze.... o sa para ca si cum ar fi nebuna si ar avea halucinatii >Smile>Smile>Smile So citeste asta Razz! =))=))=))

    On: "inchise televizorul apoi se uita la S. zambind bland"

    Ah... nu, nu l-am vazut pe Aro! Cum te mai simti? Ai lesinat si.... a... in padure...! Te-am adus aici nu stiam ce sa fac... Imi pare rau ca am tipat la tine acasa! Iarta-ma! Nu mi-o voi putea ierta daca Aro se supara pe mine... daca tu ramai suparata pe mine... si mai ales daca ti se intampla ceva rau in padure! Hai mai bine acasa!

    Ah... micuta credula..... si acum totul va iesi perfect....! Iar mie... nu o sa imi poata citi nimeni gandurile... sau mai bine zis o sa citeasca doar ce vreau eu! "ii zambi lui S. insa in mintea lui radea diabolic"
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 6:40 pm

    off: felix nu te baga si asa nu stie ce e sulpicia DRAMA Queen mai melodramatica ca asta nu ai vazut!!! oki e de ajuns sa-i cerceretz mintea clar si sa-i amintesc tot Wink vam zis ca am 3 puetri voi batman dar va las in pace sa avem parte de actiune
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Aug 13, 2009 6:42 pm

    *se uita la el sceptica*
    - In padure? Lesin? Cred ca am niste probleme... Sincera sa fiu, nu-mi amintesc de ce am lesinat. In fine...
    *dadu din umeri si plecara*
    bubulinex
    bubulinex
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 93
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 31
    Localizare : Ghici:>:>

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de bubulinex Vin Aug 14, 2009 7:00 am

    Vladimir se plimba nelinistit prin padure, gandindu-se la vorbele Sulpiciei.Doar te-am folosit!Il durea.Si il enerva asta.Simtea ca se indragosteste din ce in ce mai mult de ea.Si stia ca nu era un lucru bun dar...era asa frumoasa...si era atat de draguta cand urla la el...si se enerva.
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Athenodore. Vin Aug 14, 2009 7:08 am

    *intra in padure si dupa ce bau sangele unui padurar. se aseza pe trunchiul unui copac cazut si ofta trista*
    "Nu am cum sa innebunesc... El a mintit... Doar nu am halucinatii... Nu am cum sa am... Nu mai inteleg absolut nimic."
    *se uita in gol. si ofta iar*
    sex_y_biatch
    sex_y_biatch
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 131
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 30
    Localizare : in lumea twix-ului :))

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de sex_y_biatch Vin Aug 14, 2009 7:14 am

    *incepu sa o alerge pe renata apo dintr-o data aparu in fata ei si o prinse*
    I catch u.
    *rase*
    Ce primesc ca recompensa?
    *ranji*
    Jasperinne
    Jasperinne
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 27/06/2009

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Jasperinne Vin Aug 14, 2009 7:17 am

    *isi arcuieste spatele si ii desface degetele usor*
    mandria ca ai reusit sa ma prinzi*scoate limba*
    *se apropie apoi de el prin spate si ii sopteste la ureche*ce altceva ti-ai mai dori?*ranjeste*
    sex_y_biatch
    sex_y_biatch
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 131
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 30
    Localizare : in lumea twix-ului :))

    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de sex_y_biatch Vin Aug 14, 2009 7:20 am

    *o impinse cazand pe jos pe iarba...se intinse peste ea si o saruta pasional*
    Habar nu ai de gand vroiam sa fac asta.

    Continut sponsorizat


    Twilight forest - Pagina 12 Empty Re: Twilight forest

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 2:42 pm