Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Volterra - Pagina 3 2s7i890Volterra - Pagina 3 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
Flory (875)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
jane4life (796)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
chiquita (582)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
scumpik (541)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
Leah* (531)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 
Rox (522)
Volterra - Pagina 3 I_vote_lcapVolterra - Pagina 3 I_voting_barVolterra - Pagina 3 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Volterra - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Volterra - Pagina 3 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Volterra - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Volterra - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Volterra - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Volterra - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Volterra - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Volterra - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Volterra - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+8
jane4life
Renny
Flory
Athenodore.
Sweet.Jelly
Corinutza
Leah*
chiquita
12 participanți

    Volterra

    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 10:50 pm

    Ca : Your boy Corin? Dar ce , te-ai maritat?^zambeste cu subanteles, usor ironic^
    Oare de ce ma mir? Habar nu are ce e aia iubire, se da grozava ca a pus si ea mana cateva zile pe Santiago...de parca ar fi prima, sau ultima care face asta...baiatul asta e mai destept decat pare...le joaca pe degete pe toate...uimitor..
    asta a gandti Chelsea........

    ideea e ca nu ma deranjeaza nici trecutl si nici viitorul, doar prezentul si prezentul esti tu *il saruta si ii musca gatul*
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Sam Iul 04, 2009 12:04 am

    ^se opri deodata si o lipi de un copac sarutand-o^ Daca nu te abtii sa ma saruti sau sa ma musti, nu mai ajungem nici unde vreau sa ajungem si o sa imi pierd reflexele de vampir si o sa dau cu capu'n primu copac. ^chicoti^ Ma bucur ca nu te deranjeaza, fiindca tu esti trecutul, prezentul si sper si ... viitorul meu . ^zambi si o trase din nou in spate^
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Sam Iul 04, 2009 4:59 am

    *cand il vazu pe Marcus sarii la gatul lui* Te-ai intors ... am crezut ca m-ai lasat singura.... *il stranse in brate ... il simtii langa ea si se trezii cu gura langa gatul lui ... coltii ii aparura involuntar vrand sa-l muste de gat..... il impinse departe de ea uitandu-se speriata la el* Pleaca ! Nu vreau sa te ranesc ...
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Sam Iul 04, 2009 5:03 am

    *se uita la ea * jessy come on *isi deschise bratzele* nu imi vei face rau ... nu poti *ii zambi tandru* trebuie sa nu lesi setea sa te doboare *ii facu cu ochiul* fii smechera doboaro tu pe ea ... infrunto*inca astepta sa vina in bratzele sale* hai jessy stiu k poti
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Sam Iul 04, 2009 5:06 am

    *statea in coltul de mai devreme privindu-l* "as vrea sa te pot asculta ... dar nu cred ca pot ... imi e frica sa nu te ranesc " *incerca sa se apropie din nou de el usor ..... il prinse de mana pasind incetu cu incetu spre el luandu-l din nou in brate suspinand*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Sam Iul 04, 2009 5:08 am

    la inceput multor vampiri lea fost greu credema nu esti singura ... dar trebuie ca sa te hranesti k sa iti potolesti setea ca esti un vamp nou*se uita la ea* mergem? impreuna?
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Sam Iul 04, 2009 5:10 am

    Am mancat , daca se poate numii mancare ... si nu mai vreau .... nu mai vreau sa omor oameni ... nu pot sa omor oameni nevinovat nu pot! *se lasa in jos punandu-si mainile la urechi*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Sam Iul 04, 2009 5:11 am

    *ofta si se duse langa ea* jessyca trebuie k sa nu atentezi la alti oameni si pentru k ...asta a fost o conditie de a lui aro ...sa poti fi demna de mine ...adik sa poti fi sotia mea ...*se uita la ea si o saruta *
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Sam Iul 04, 2009 5:12 am

    *ramasese uimita de ceea ce spusese el* Sotia ta?!? EU?!? Dar cum? De ce ? Si de ce Aro asta trebuie sa decida asupra mea? *se incrunta iar cerul se intuneca din nou*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Sam Iul 04, 2009 5:15 am

    *vazu cerul din nou ofta* jessy calmeazate te rog uite ce faci cu vremea*ii arata* te rog calmeazate ca astfel de lucruri nu trebuie sa se intample cu vreme ... oamenii nu trebuie sa stie de existentza noastra ..... dupa ce imi promitzi k te calmezi si nu mai faci lucruri ca * arata spre cer* iti voi povesti tot
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Sam Iul 04, 2009 5:17 am

    *incerca sa se calmeze de dragul lui* Bine , bine *isi dadu ochii peste cap *norii se risipira lasand cerul senin sa fie luminat si incalzit de soare* Te ascult, dar mai bine discutam in timp ce vanam nu stiu cat ma mai pot abtine
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Sam Iul 04, 2009 5:20 am

    ok *ii zambi si o lua de mana si iesira din volterra mergand spre nord *
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 12:39 am

    *se intorsera inapoi in castel in camera unde a inceput totul* Acum ce vom face? *il privii ingrijorata*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 12:41 am

    *se uita la ea cu tandretze* ai stil stiai? *chicoteste* omoara numai oamenii care ti se par tie ks rai ...pedofili , mafionti astea ca sa nu ai sentiment de vinovatzie ... pt ca trebuie savanezi oameni k altfel aro nu te primeste ... vrea sa fie ca sulpicia si atheodora ....
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 12:43 am

    Ma enerveaza deja Aro asta ... Deja s-a bagat prea mult in viata mea si nu il mai suport. Nu ma dicteaza el cum vrea .... Nu sunt o marioneta ... Sunt totusi o persoana si trebuie sa ma respecte ca sa primeasca respect din partea mea
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 12:46 am

    jessy el e liderul daca nu ar fi el nu stiu ce sar fi ales de vampiri ... poate tu erai moarta sau nici nu te nasteai ...el se sfatuieste cu mine si caius ...noi 3 suntem liderii la toti vampirii ....din noi 3 aro are cea mai mare putere .... tu cand vom merge inforks vei fi drept sotia mea .... garzile trebuie sa te asculte dar fiind nou sulpicia si atheodora au ami multe drepturi ca tine ... iar tu nu trebuie sa incalci cuvantul meu, allui aro , si al lui caius
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 12:50 am

    Deja ma simt ca o sclava care cica are drept de alegere .... *il privea atent* Mai bine ma lasai sa mor*zise intorcandu-se cu spatele la el privind afara pe geam unde soarele apunea*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 12:59 am

    jessy cu timpul vei avea la fel de multe drepturi ca sulpicia si atheodora acum nu poti k esti un vampir nou si trrebuie sa inveti legile ... iar cat despre mn caius siaro nimeni nu ne discuta deciziile ... deci la fel si sulpicia si atheodora ni se supun noua ...
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 1:04 am

    Nu ma intereseaza de ce drepturi au ele .... Dar e viata mea totusi .... eu decid ce fac cu ea .... Nu Aro care deja mi-a scris sentinta si a trebuit sa ajung ce sunt acum .... Nu el hotareste chestia asta .... doar pentru ca seman cu sora lui .... Se mai itnampla ca lumea sa semene cu cineva cunoscut dar asta nu e motiv sa il omori ...
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 2:43 am

    nu asta a fost motivul jessy ... motivul care a fost sunt eu vinovat de el... nu trebuia sa iti zic de noi ... daca un om stie de existentza noastra at trebuie sa il omoram ... de aceea si bella e de a noastra ... dar si din cauza ca ea a vruit lucrul acesta ... dar chiar de nu il vroia edward trebuia sa o omoare sau sa o transforme a avut de ales asa cum si eu am avut ...
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 2:46 am

    Dar si tu faci parte din liderii astia ... deci si tu poti sa te impui .... adica ... nu trebuie sa fi ca ceilalti ... pentru ca nu dai socoteala nimanui ... tu esti egal lor ... nu subaltern sau mai stiu eu ce ...
    Oricum nu mai conteaza ... daca tipu asta vrea sa ma cunoasca ... O sa ma cunoasca *zise foarte serioasa in ochii ei aparand o dunga rosie ...asta insemna ca isi folosea puterea ... in acel moment cerul se intuneca ca si cum ar fi fost eclipsa*
    "calmeaza-te Jess ... not yet"
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 2:48 am

    *se uita la ea si tipa* jessy inceteaza acum *se incrunta*
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 2:51 am

    *culoarea ochilor revenii la normal ea tresarind privindu-l* "de ce tipa la mine ? nu fac nimic rau "
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 2:53 am

    * o prinse de mana* jessy te rog controleazate atunci cand te enervezi k un pic mai inainte a fost eclipsa afara din cauza puterilor tale ... gandestete ca daca vine aro cu garda ... nu cred ca vom reusi sa scapam .. asa ca trebuie sa iti contyrolezi puterile daca vrei sa mergem in forks
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Leah* Dum Iul 05, 2009 2:57 am

    *se incrunta insa isi tinea puterile in frau* Asa e mai bine? *zise pe un ton grav* Hai sa mergem odata ca vad ca deja fac ravagi pe aici daca nu il cunosc odata pe faimosul Aro *zise ronic*
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de chiquita Dum Iul 05, 2009 3:00 am

    jessy mergem dar daca vad ca faci o prostie si cerul o ia razna ne intoarcem da nu in volterra ci unde vreau eu *ii zambi* vezi k nu esti singura cu puteri .. majoritatea gfarzilor au puteri si garzile sunt la numar 32 si plus aro are puteri si eu *ii zambi* hai sa mergem ..*o lua de mana si plecara*
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Iul 09, 2009 5:06 am

    *ajunse in sfarsit in Volterra. si se grabii spre turn. cand intra si vazu garzile uitandu-se la ea uimite. ofta si lasa capul in jos. isi puse mana dreapta. ca un zid protector. pe partea dreapta a capului si inainta. tragand valiza dupa ea. cu o privire trista*
    "Si uite asa am ajuns acasa. inapoi la vechea mea rutina zilnica."
    *se indrepta spre camera lor. care era goala si lipsita de viata. era aerisita si mirosea la fel de frumos cum mirosea mereu cand intra in ea. incuie usa. sperand ca v-a ramane singura. fara ca nimeni sa o intrebe ceve. isi lasa valiza langa dressing si se duse direct in baie. unde dadu drumul la apa in cabina de dus. isi prinse parul lung si blond intr-un coc. dupa care se dezbraca si intra. dupa cateva minute iesi. si se infasura intr-un prosop. si se indrepta spre dressing. dupa vreo 10 minute iesi aratand asa: http://cavallari-fan.com/photos/albums/outandabout/2006/060909%20Shopping%20before%20heading%20out%20to%20a%20fashion%20show/normal_001.jpg . isi lua laptop-ul din valiza si incepu sa se uite dezinteresata pe net.*
    Flory
    Flory
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 875
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : prin loomea asta:D

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Flory Joi Iul 09, 2009 8:05 pm

    *ajunse in volterra in doar cateva ore;nu-i fusese dor de nimic de aici,petrecuse prea multi ani aici,incat se plictisise de tot;intra cu pelerina peste umerii sai,soarele batand foarte tare;era ca o umbra prin piata plina de turisti ca in totdeauna;era serioasa si grabita;nu ii placea ca trebuie sa mearga in pas normal,o enerva acest lucru;se avanta pe o strada intunecata unde se afla o femeie;sari asupra ei,incercand sa-si potoleasca nervii si rpoasta dispozitie;nu ii era prea foame;dupa ce termina,se grabi sa ajunga la intrare;se intalni in drum cu cateva garzi,desi nu le cunostea foarte bine;intra si ajunse pe culuarele vechii sale case;nu vroia sa mearga in camera si se indrepta spre birou;nu era nimeni acolo,insa vazu cateva garzi pe care le mai stia din vedere*
    hei..voi..
    *isi dadu gluga de la pelerina jos*
    cineva pe aici?
    demetri..felix..caius??
    cineva?
    *cei doi o priveau pe heidi,unul dintre ei spunand ca a aparut sulpicia mai devreme*
    "minunat,,pe ea chiar nu vreau s ao vad.."
    *ofta si intra val vartej in camera lui S,vorbind repede si tare*
    Sulpicia,te rog sa ii spui secretarei sa-i transmita lui Caius ca ma stabilesc in Franta si daca este vreo misiune,sa ma anunte acolo!Multumesc!
    *zambi amabila,si iesi din camera,punandu-si gluga in cap si incercand usor sa inainteze*
    Athenodore.
    Athenodore.
    Graphic Vampire.
    Graphic Vampire.


    Numarul mesajelor : 1244
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Athenodore. Joi Iul 09, 2009 8:14 pm

    *isi ridica privirea speriata si tot odata uimita cand o auzi. o asculta si cand vazu ca pleaca lasa laptop-ul pe pat si iesi din camera exact cum era imbraca. o prinde de umar si trece in fata ei. privind-o serioasa*
    - Heidi. ce naiba vrei sa faci? De ce vrei sa te muti in Franta de tot? Ce naiba. esti un Volturi! Si Volturi stau impreuna.
    *ofta*
    - Deci. acum vei merge in camera cu mine. si imi vei povesti ce ai patit.
    *o lua de mana si o trase inapoi in camera. inchise usa si se asezara pe pat.*
    - Te ascult.
    Flory
    Flory
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 875
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : prin loomea asta:D

    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Flory Joi Iul 09, 2009 8:17 pm

    *deaschise usa,intorcandu-se sa plece*
    ma grabesc
    "offf....iarta-ma S ca trebuie sa fac asta.."
    aa..si cu chestia ca volturii trebuie sa stea impreuna
    *se intoarse,privind-o serioasa*
    tu ce faci?esti impeuna cu noi?nu..stai aici..
    atunci..sa nu mai vorbim despre asta
    *se intoarce,dorind sa plece*

    Continut sponsorizat


    Volterra - Pagina 3 Empty Re: Volterra

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 9:56 am