Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Rachelle Marie Lefevre as Victoria 2s7i890Rachelle Marie Lefevre as Victoria Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
Flory (875)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
jane4life (796)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
chiquita (582)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
scumpik (541)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
Leah* (531)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 
Rox (522)
Rachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_lcapRachelle Marie Lefevre as Victoria I_voting_barRachelle Marie Lefevre as Victoria I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Rachelle Marie Lefevre as Victoria EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+6
Marcus
^.^rAspBeRry^_^
Imminent Fate
No_1_Twilight_Saga_Fan
Plastic Smile
Corinutza
10 participanți

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Corinutza Sam Iun 27, 2009 9:11 pm

    Rachelle Marie Lefevre (born February 1, 1979 in Montreal, Quebec) is a Canadian actress. She is best known for her role of Victoria in the 2008 film Twilight, based on the novel written by Stephenie Meyer.
    RACHELLE LEFEVRE

    Date of Birth: February 1, 1979

    Actress Rachelle Lefevre was born and raised in Montreal, Quebec. Her father is an English teacher and her mother is a psychologist. Growing up, she spoke mostly English, but also speaks French. She attended a private high school called Centennial Academy, and later enrolled in creative arts at Dawson College in Montreal. She studied theater for two summers at the Walnut Hill School in Massachusetts and received a degree in education and literature from McGill University.

    While working as a waitress in a sushi bar on the Island of Montreal, a regular customer helped Lefevre get a head start in acting, landing her an audition for the Canadian teen sitcom Student Bodies. Though she didn't get the part, her audition led to a role in the television series Big Wolf on Campus.

    Lefevre's feature film debut was in the comedy Stardom (2000), and soon afterwards she landed a role in the thriller Abandon (2002) and in George Clooney's crime drama Confessions of a Dangerous Mind (2002). She has since appeared in films such as The Big Thing (2004), The River King (2005) and Twilight (2008). Television credits include Veronica Mars, CSI: Crime Scene Investigation, CSI: NY, Boston Legal and How I Met Your Mother. In addition to The Twilight Saga: New Moon (2009), Lefrevre has filmed a role in The Pool Boys (2009).

    Lefevre has her share of hobbies outside of acting. "I absolutely love being outdoors. I love hiking and going to the farmers' market. I also like to read and attend Barry's Bootcamp [workout program]. I am pretty much a homebody, but I love to travel."

    Filmography
    The Twilight Saga: Eclipse (2010)
    The Twilight Saga: New Moon (2009)
    The Pool Boys (2009)
    Twilight (2008)
    Suffering Man's Charity (2007)
    The River King (2005)
    Noel (2004)
    Head in the Clouds (2004) (uncredited)
    The Big Thing (2004)
    Confessions of a Dangerous Mind (2002)
    Abandon (2002)
    Stardom (2000)
    Plastic Smile
    Plastic Smile
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 334
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 31
    Localizare : Rm.Valcea

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Plastic Smile Sam Iun 27, 2009 9:12 pm

    se potriveste de minune rolului Very Happy
    iar parul ei e genial:X:X:XX
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Dum Iun 28, 2009 3:39 am

    ooo da SmileMad
    Imminent Fate
    Imminent Fate
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Denali

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Imminent Fate Dum Iun 28, 2009 3:45 am

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria RachelleLefevre
    Rachelle Marie Lefevre as Victoria 0000031331_20060925172311
    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Rachelmmva
    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Spacer
    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Picture1106
    ^.^rAspBeRry^_^
    ^.^rAspBeRry^_^
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 59
    Data de inscriere : 28/06/2009

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de ^.^rAspBeRry^_^ Dum Iun 28, 2009 3:48 am

    mi se pare o femeie chiar frumoasa:X
    o ador,sincer.
    si are un par tare neastamparat;)) si niste ochi superbi:X
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Corinutza Dum Iun 28, 2009 3:52 am

    da este frumoasa si chiar i se potriveste rolul foarte bine
    Marcus
    Marcus
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 75
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 30
    Localizare : in my world:X

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Marcus Lun Iun 29, 2009 5:12 am

    mie imi place de ea,e chiar dragutza:X:X:xsi mi-a placut cum a jucat in Twilight...sa vedem mai incolo.
    lil.nightmare.
    lil.nightmare.
    Human Slayer, Immortal Dreamer.
    Human Slayer, Immortal Dreamer.


    Numarul mesajelor : 691
    Data de inscriere : 25/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : In mijlocul iadului,in raiul meu personal.

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de lil.nightmare. Lun Iun 29, 2009 6:13 am

    E ataaaaat ataaaat de frumoasaaaaaaaaaaaa:x
    Si are cea mai frumoasa voce pe care am auzit-o vreodata Mad.
    Pur si simplu perfecta Mad.
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 8:08 pm

    Imi place parul ei si ochii . Sunt superbi . A jucat f bine ca rolul Victoriei . E foarte tuff . As vrea sa o vad in Eclipse .
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de chiquita Joi Iul 02, 2009 4:45 am

    aha a jucat bn rolul victoriei si e si frumoasa Very Happy
    lizard
    lizard
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 02/07/2009

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de lizard Joi Iul 02, 2009 5:38 pm

    Are un par tipa foarte frumos, si i se potriveste rolul, o interpreteaza bine pe Victoria
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:19 pm

    Dar trebuia sa aiba alta culoare parul ei.
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Joi Aug 13, 2009 12:11 am

    o sa ii schimbe putin culoarea parului in nm...o sa il aiba mai inchis.
    da oriqm e genial paru ei :X:X:XX:
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 12:22 am

    Imi pare rau ca nu o mai baga in film ... acum o sa zic ca joaca prost .. asta care a fost bagata in locul ei .. Neutral

    Continut sponsorizat


    Rachelle Marie Lefevre as Victoria Empty Re: Rachelle Marie Lefevre as Victoria

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 8:19 pm