Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 2s7i890Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
Flory (875)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
jane4life (796)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
chiquita (582)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
scumpik (541)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
Leah* (531)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 
Rox (522)
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_lcapRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_voting_barRobert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+6
chiquita
Renny
^.^rAspBeRry^_^
Imminent Fate
No_1_Twilight_Saga_Fan
Corinutza
10 participanți

    Robert pattinson and Kristen stewart

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 9:40 pm

    Mai stii ? poate face ca in film ... oppss am uitat perioada .. Smile) Doamne Fereste , dar sa fim sinceri , cum de nu si-a dat seama fostul ei prieten de ei doi ?!
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Lun Iun 29, 2009 9:43 pm

    Mai nuj ori sau ascus astia 2 prea bine, ori el o orb si o credea, ca oficial e cam decand au plecat ei in Italia noficila who knows Smile) , in film face oricum , dar mai avem de asteptat 2 ani viata mea o sa am 21-22 vai vai
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Lun Iun 29, 2009 9:46 pm

    sau ascuns atat de bine incat in toate revistele se presupune ca sunt impreuna si toata lumea stie asta si el inca nu a aflat?! Smile) si s.au mai cazat si in aceeasi camera.. Smile)
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 9:47 pm

    Tu te plangi ? Smile) Da' cat o sa am eu ? o sa am poate si copil atunci Smile)
    Glumeam , Doamne Fereste .
    Eu cred ca el credea ca nu or sa mai fie impreuna .
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Lun Iun 29, 2009 9:52 pm

    Daps cred ca ai dreptate, dar na uite ce se intampla, cik chiar sa duc Kristen in L.A. si au avut o camera pt ei 2 si nu sau putut abtine si sau pupacit un public

    HAi mah ca nu o sa fim baranet la varsta aia :-? nunu vreau sa cred asta Smile) la mine in gasca varsta este de la 19 la 26 Smile) si ne intelegem bine toti, si toti au vazut twilight am avut eu grija Evil or Very Mad
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 9:53 pm

    Haha , super tare . Ma bucur ca sunt si oameni mari care se uita la Twilight sa nu mai intru pe cinemagia sa ma uit sa vad ce comenteaza aia pe acolo
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Lun Iun 29, 2009 9:57 pm

    =)) oki bunicu a citit cartile o daca esti mia stiu ca mai ai un cont undeva ca noi taote uiteta la psturile mele da la varsta hmmm numele ti-l dau prin pm sau mai bin iti zic aici
    bunicu are 77 si a gsit cartile la mine pe biroul si le-a citit si cand m-am uita l Premile Movie ma intrebat ce fac si ii zic ca ma uit la prmi ca a castigat un film eranizat dupa o carte care imi place mie si zice el Twilight De Stephenie Meyer am ramas blocata
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 10:01 pm

    Sa-ti traiasca . Bunicu` a murit la 2 zile dupa ziua lui . . la 81 de ani a murit ... Sad
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Lun Iun 29, 2009 10:03 pm

    Of im pare rest in pace. si tataie face imediat 80 :X si merge 15 km cu bitza si nu are nici o treaba Smile)
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Lun Iun 29, 2009 10:14 pm

    miscare..Smile).
    apropo, la Mtv Movie Awards, ce naspa s.a simtit Robert.. cred k chiar voia sa o sarute..:>
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 10:14 pm

    Eu nu . Era regizata treaba , au spus dupa . Rob a zis ca a fost buna ideea lui Kristen .
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Lun Iun 29, 2009 10:15 pm

    aaa da?! nu am vazut Smile)
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 10:17 pm

    Dap . Smile si dupa ce a zis faza aia Rob a zis Kristen " I wasn't gonna kiss him " Smile)
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Lun Iun 29, 2009 10:18 pm

    nu am vazut Smile) in fine.. abia astept Teen Choice Awards :X tocmai pe 12 august.. Sad(
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 10:18 pm

    Vedem atunci Razz
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    No_1_Twilight_Saga_Fan
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 64
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : Forks

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de No_1_Twilight_Saga_Fan Lun Iun 29, 2009 10:24 pm

    mda..:>

    off.: ma duc sa vad Twilight :d
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Lun Iun 29, 2009 10:54 pm

    Alice Cullen a scris:Eu nu . Era regizata treaba , au spus dupa . Rob a zis ca a fost buna ideea lui Kristen .

    regizata sau nu treaba ideea ea ca si Rob a avut propria lui idee dar nu a fost aceptata ma intreb oare de ce!! probabil nu vroiau sa se sarute pt pri,ma oara public, dar fata lui Rob era "What the fuck Kristen??"

    Off: back 2 curatenie
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iun 30, 2009 5:21 pm

    Hahaha a fost tare da , intr-un fel era cam jignit la faza asta , dar era un eveniment prea important si poate ca fostul prieten a lui Kristen nu stia ca erau impreuna
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Iul 01, 2009 5:25 pm

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 293pattinsonstewartburk

    Billy Burke Changes His Robsten Tune...Kinda
    Hope overlooked-cutie Billy Burke remembers this part of our interview! When we ran into him at the Vision Awards in Beverly Hills over the weekend, we first asked B.B. about R.Pattz being worth all the hype. He concurred that he is, then oddly twittered later he couldn't quite recall saying so, which is totally weird.

    Also at Vision with Billy, we pressed for all things Robsten with the same Q we talked to Ms. Ashley Greene about: Why are fans determined for Robert Pattinson and Kristen Stewart to completely be together or completely not—why no in-between?

    We know you Twi lovers remember Burke's first infamous Robsten denial, but this time around—call it positive thinking—we think Billy's strong no, has turned into a soft maybe.

    Check it out:

    "At first when I heard the rumors, I said bulls--t, pardon my French," Burke told us. "I think fans want to believe what they see, but you know what I say? Leave [Rob and Kristen] alone! Who knows what's going on, only they do, but people should just let the kids be."

    There's hardly any confirmation there folks, but we think B.B. joins the rest of the world in not totally knowing, or understanding, what Robert and K.Stew have going on. We agree with the spirit of his sentiments, though. Coming from a source that reports on Rob and Kris 24/7, we wish we could leave them alone and let them just bask in their Robsten-ness. But then—what kind of gossip column would we be?

    Besides, they're hot, they know it, we know it, why pretend that little cold-blooded-hot-blooded romance isn't going down? Stupid!
    Renny
    Renny
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 439
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Somewere out there...

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Renny Mier Iul 01, 2009 8:29 pm

    Eh... si eu sunt de parere ca le sta super tare impreuna... numai ca eu auzisem ca Rob e cu Emille de Ravin... tipa cu care joaca in "Remember Me" Question
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de chiquita Joi Iul 02, 2009 4:31 am

    le sta bine impreuna ce ii drept ii drept :d oricum nu ma dau in vant dupa gajiusu :d
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:17 pm

    Am citit ca matusa lui Rob nu vrea sa fie Rob cu Kristen.
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 6:18 pm

    Dejaba are acordul de la toata fam lui la fel si Rob de la e ei, dr deocamdara Kris nu are si acordul de la catelul lui ROb sa vedem ce zice si el Laughing
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:19 pm

    Haha asta a fost tare.
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 6:23 pm

    stiu drar asa scria =)) daca cainele zice nu ?? doar el e fiusu/ficasa lui rob mi pare ca e, fica sa sa dus relatiia lu Rob cu Kris =)))
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:24 pm

    O da Smile ca sa vezi . Mai nou trebuie sa ai acord si de la un caine
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 6:30 pm

    eeee asai l hollywood Smile)
    si o stire acum
    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 293PattinsonSwewart053109

    Rob and Kristen's Fiery Fourth?

    Happy early Fourth of July you all! This weekend couldn't come fast enough—and it seems we here at the A.T. aren't the only ones who feel that way. While we're gearing up to take off on an early holiday, it seems that Robert Pattinson and Kristen Stewart are prepping themselves for a nice break, too!

    A refresher for those of you not so up-and-up with every detail of Rob and Kristen's life (or if you've been buried in Twilight books trying to catch up on the hottest trend of the moment): Pattz has spent the last month in New York City filming Remember Me while his lovah K.Stew has been shooting The Runaways here in L.A. And whether the two have spent time together since is still most suspect.

    So is an Independence Day rendezvous in the works for our favorite on and offscreen couple?

    Quite possibly!

    Just got confirmation Rob will have about four days off from shooting this weekend (we should hope so) while Kristen is also expected to get a couple of days off from playing Joan Jett.

    So is there a chance the two are going to hook up? Oh, that's right, forgot. Twi-hards detest the word "hookup" being used with Robsten. Never mind. Meant to say: majestically and magnificently come together. How's that?

    Regardless, no news is actually good news 'round here, folks. Both their whereabouts are being kept super-hush-hush, including any travel plans either one might have. Sound familiar? Last time Robsten was kept on the down-low they had a fab time together, so let's hope the same happens this weekend.

    As much as we want the paps to track down these two sought-after stars so we get some pics of how Rob and Kris spend their holiday (together, hopefully), we also want R & K to get a friggin' break! So that's where we stand.

    That said, so be on the lookout for some fireworks going on between the Twi costars, but don't expect to see it. Either way, we'll keep you updated post-July 4 on all the good dirt.

    NU ia anuntat nimeni pe americani, ca britanici nu am 4 iulie?? lol!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:33 pm

    Haha Smile chiar ca Lol Smile) super tare
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 6:38 pm

    Daca saracii filmeaza la km distanta trebuie si ziaristi sa nascoceasca ceva nu?? Asta era un moment bun dra au uitat de Rob ca nu e american Laughing
    sex_y_biatch
    sex_y_biatch
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 131
    Data de inscriere : 03/07/2009
    Varsta : 30
    Localizare : in lumea twix-ului :))

    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de sex_y_biatch Vin Iul 03, 2009 7:29 pm

    eu m-am cam saturat de atatea barfe...nu imi mai pot da seama deloc seama care e adevarata....adik mi'ar placea enorm cam ca toate sa fie adevarate dar nush ce sa mai cred....

    Continut sponsorizat


    Robert pattinson and Kristen stewart - Pagina 2 Empty Re: Robert pattinson and Kristen stewart

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 6:16 pm