Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

MIchael JAckson 2s7i890MIchael JAckson Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
Flory (875)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
jane4life (796)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
chiquita (582)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
scumpik (541)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
Leah* (531)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 
Rox (522)
MIchael JAckson I_vote_lcapMIchael JAckson I_voting_barMIchael JAckson I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
MIchael JAckson EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
MIchael JAckson EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
MIchael JAckson EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
MIchael JAckson EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
MIchael JAckson EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
MIchael JAckson EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
MIchael JAckson EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
MIchael JAckson EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
MIchael JAckson EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+13
Albinutzsa
chiquita
lizard
Leah*
Irina.Aniri
jane4life
^.^rAspBeRry^_^
Sweet.Jelly
vamp.mafia
Kebi
Esme
Flory
Corinutza
17 participanți

    MIchael JAckson

    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Sam Iun 27, 2009 3:34 am

    Dupa cum stiti astazi a murit Michael JAckson 26 iunie la o vaersta de 50 de ani si vrem sa-i inchinam un coltisor din acest forum pt un omagiu unui mare cantaret REGELE MUZICI POP
    Aici aveti stirea: După ce a suferit un stop stop cardio-respirator în locuinţa sa, cântăreţul american, supranumit "regele muzicii pop", a murit la vârsta de 50 de ani, într-un spital din Los Angeles, informează TMZ.com. Atunci când au sosit paramedicii, starul pop nu respira şi a fost nevoie imediat de manevre de resuscitare. Michael, în vârstă de 50 de ani, urma să revină pe scenă luna viitoare pentru o serie de concerte. Primul urma să aibă loc la Londra la 13 iulie. El a efectuat în acest scop o serie de repetiţii în ultimele două luni.
    SI ceva date despre el:
    BIOGRAFIE
    Michael Joseph Jackson (n. 29 august 1958 - d. 25 iunie 2009) a fost un cântăreţ celebru american de muzică pop, care a fost denumit Regele Muzicii Pop.

    Al şaptelea membru al familiei Jackson, a debutat în cariera muzicală de la vârsta de 11 ani ca membru al formaţiei The Jackson 5 şi a început cariera solo în 1971 în timp ce era încă un membru al grupului. Cunoscut ca şi "King of Pop" ("Regele Muzicii Pop") în următorii ani, cinci dintre albumele sale solo au devenit cele mai bine vandute albume din intreaga lume : Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991 ) Şi History (1995).

    La începutul anilor 1980, el a devenit o figura dominanta in muzica populară şi primul artist Afro-American la MTV. Popularitatea video-urilor lui difuzate la MTV, cum ar fi "Beat It", "Billie Jean" şi Thriller a transformat muzica video într-o formă de artă şi un instrument de promovare ajutand relativ un nou canal la faima. Video-uri, cum ar fi "Black or White" şi "Scream" l-au ţinut pe Michael Jackson ca un element de bază la MTV în anii 1990. Cu un scenariu de muzică şi clipuri video Michael Jackson a popularizat o serie de tehnici de dans complicat fizic, ca robotul şi moonwalk-ul. Distinctivul sau sunet muzical a influenţat numeroşi artişti de hip hop, pop şi R&B contemporan.

    Michael Jackson a ridicat şi a donat milioane de dolari pentru cauze benefice prin intermediul turneului Dangerous World Tour şi a ajutat 39 de organizaţii de caritate. Deşi el a fost acuzat pedofilie în 1993, ancheta penală a fost închisă din cauza lipsei de dovezi şi Michael Jackson nu a fost acuzat. El a fost căsătorit de două ori şi tatăl trei copii minunaţi, care a provocat mai multe controverse. În 2005, Michael Jackson a fost judecat si absolvit de încă un abuz sexual.

    Unul din puţinii artişti care au fost introduşi in Rock and Roll Hall of Fame de două ori, a inclus mai multe realizări Guinness World Records inclusiv una pentru Thriller cel mai bine vândut album din lume, 13 Premii Grammy, 13 single numarul unu în cariera sa solo mai mult decât orice alt artist de sex masculin în Hot 100 ERA şi vânzarea de peste 750 milioane de unităţi în întreaga lume. El a făcut o parte din cultura populară, timp de aproape patru decenii. A fost menţionat ca fiind unul dintre cei mai celebri bărbaţi.

    Michael Joseph Jackson s-a născut în Gary, Indiana (o suburbie industrială din Chicago, Illinois) intr-o familie de muncitori in 29 August 1958. Fiul lui Joseph "Joe" Walter şi Katherine Esther (née Scruse), el este cel de-al şapte-lea din nouă copii. Fraţii lui sunt Rebbie, Jackie, Tito, Jermaine, La Toya, Marlon, Randy şi Janet. Joseph Jackson a fost angajat la o fabrica de oţel şi deseori cânta într-o trupa R&B numită The Falcons cu fratele lui Luther. Michael Jackson a fost crescut ca Martorul lui Iehova de către devotata sa mamă. De la o vârstă fragedă Michael a fost abuzat fizic şi mental de către tatăl său. Abuzurile din copilarie l-au afectat pe parcursul vieţii sale. Într-o altercaţie amintită de către Marlon Jackson, Joseph îl ţinea pe Michael în sus de un picior şi "il snopea din bataie iar si iar cu mâna lui , lovindu-l pe spate şi fund". Joseph mereu greşea, sau lovea copii de sex masculin de pereţi. Într-o noapte în timp ce Michael Jackson dormea, Joseph a urcat în camera lui, prin fereastra de la dormitor. Purtând o mască înspăimântătoare, el a intrat in cameră ţipând. Joseph a spus că a vrut să-şi înveţe copiii sa nu lase fereastra deschisă, atunci când se duc la culcare. Ani de zile după aceea Michael a suferit coşmaruri, că ar fi răpit din dormiorul lui. Michael a vorbit deschis despre abuzul din copilaria lui în 1993 într-un interviu cu Oprah Winfrey. El a spus că în timpul copilăriei sale a plâns de multe ori de singurătate. Într-un alt interviu Living with Michael Jackson (2003), cântareţul şi-a acoperit faţa cu mâna şi a început să plângă, atunci când vorbea despre abuzul din copilaria sa.

    Michael Jackson şi-a arătat talentul muzical la vârsta de cinci ani în faţa colegilor de clasă si a altora, în timpul unui recital de Crăciun. În 1964, Michael şi Marlon s-au alăturat fratilor Jackson - o trupă formată de fraţii Jackie, Tito şi Jermaine. Mai tarziu grupul a fost numit The Jackson 5. Trupa a cântat într-un şir de cluburi şi în locuri cunoscute cum ar fi "chitlin' circuit", unde ei adesea deschideau pentru stripteoze şi alte acte pentru adulţi. În 1966, aceştia au câştigat un show important cu versiuni de Motown hits şi James Brown "I Got You (I Feel Good)" condus de Michael.

    The Jackson 5 înregistrat mai multe cântece pentru Steeltown în 1967 şi au semnat cu Motown Records, în 1968. Revista Rolling Stone l-a descris mai târziu pe tânarul Michael ca "un fenomen" cu "cadouri muzicale copleşitoare", de observat faptul că, Michael a apărut rapid ca principalul cantăreţ după ce a început să danseze şi să cânte cu fraţii lui. Grupul a stabilit un grafic de înregistrare în momentul în care primele patru single ("I Want You Back", "ABC", "The Love You Save" and "I'll Be There") au fost numărul unu în Billboard Hot 100. În timpul primilor ani în The Jackson 5, echipa Motown a pretins că Michael avea nouă ani, doi ani mai tânăr decât era pentru a-l face să para mai drăguţ şi mai accesibil pentru publicul general. Începând din 1972, Michael a lansat un total de patru albume solo cu studioul Motown, printre ele Got to Be There şi Ben. Acestea au fost puse, ca parte din franciza The Jackson 5, şi au produs single-uri de succes ca "Got to Be There", "Ben" şi un remake a lui Bobby Day "Rockin' Robin". Grupul a marcat mai multe hit-uri Top 40 incluzând top 5 disco single "Dancing Machine" şi hit-ul top 20 "I Am Love". Jackson 5 a părăsit Motown în 1975.

    Jackson 5 au semnat un nou contract cu CBS Records, în iunie 1975, prima aderare la Philadelphia International Records şi apoi Epic Records. Ca rezultat al procedurilor legale, grupul a fost redenumit The Jacksons. După schimbarea numelui, trupa a continuat un turneu internaţional, lansând încă şase albume între 1976 şi 1984. Din 1976 până în 1984, Michael Jackson a fost principalul compozitor al grupului scriind hituri ca "Shake Your Body (Down to the Ground)", "This Place Hotel" şi "Can You Feel It". În 1978, Michael a început jucând rolul unei sperietoare in filmul muzical The Wiz. Scorurile muzicale au fost aranjate de Quincy Jones, care a format un parteneriat cu Michael Jackson, în timpul producţiei filmului si acordul de a produce cântăreţului albumul solo Off the Wall. În 1979, Michael şi-a rupt nasul in timp ce dansa. Rinoplastia nu a avut un succes complet, Michael se plângea de dificultăţi respiratorii iar asta îi afecta cariera. El a fost îndrumat la Dr. Steven Hoefflin care i-a facut cea de-a doua rinoplastie. Jones şi Michael au produs împreuna Off The Wall. Lansat în 1979, Off The Wall a fost primul album care a generat patru US top 10 hituri, inclusiv graficul de single de calitatea întâi "Don't Stop 'Til You Get Enough" şi "Rock with You". Off The Wall a ajuns la numarul trei pe Billboard 200 şi de atunci a fost certificat de 7 milioane expediat în SUA şi, eventual, vândute mai mult de 15 de milioane de exemplare în întreaga lume. În 1980, Michael Jackson a caştigat trei premii la American Music Awards pentru eforturile sale solo: Albumul favorit Soul/R&B, artistul Soul/R&B favorit, si favoritul singre Soul/R&B (pentru "Don't Stop 'Til You Get Enough"). În acel an, el a câştigat deasemenea, Billboard Music Awards pentru Top Black Artist şi Top Black Album şi un premiu Grammy pentru Best Male R&B Vocal Performance (pentru "Don't Stop 'Til You Get Enough"). În ciuda succesului său comercial, Michael a simţit că Off The Wall ar fi trebuit sa fi făcut un impact mult mai mare şi a fost determinat de a depăşi aşteptările sale cu următoarea versiune. În 1980, Michael a obţinut cea mai mare rată de drepturi de autor în industria muzicală: 37% din cel mai mare beneficiu album.

    În martie 2009, Jackson a anunţat că începând cu 8 iulie, va susţine un turneu de 10 concerte -mai tarziu adăugate încă 40- intitulat: This Is It. Concertele vor avea loc în Arena 02 din Londra. El a explicat " Vreau doar să spun că aceasta va fi ultima mea interpretare live în Londra. Când spun că asta e ultima, vorbesc serios", adaugând că "ultima cortină va cădea".

    Cel mai bine vandut album al sau este THRILLER care este pe primul loc dintre cele mai vandute albume ale tuturor timpurilor urmati pe locul 2 de cei de la AC/DC cu BACK IN BLACK

    La 25.06.2009 moare in urma unui stop-cardiac.

    DISCOGRAFIE:
    Got to Be There (1972)
    Ben (1972)
    Music and Me (1973)
    Forever, Michael (1975)
    Off the Wall (1979)
    Thriller (1982)
    Bad (1987)
    Dangerous (1991)
    HIStory (1995)
    Invincible (2001)

    MIchael JAckson Michael_Jackson_1984
    MIchael JAckson Dxczw1274341
    MIchael JAckson Jacksonmichaelphotomich
    NU RAMANE INDIFERENT SO LASA UN COMM
    Flory
    Flory
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 875
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29
    Localizare : prin loomea asta:D

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Flory Sam Iun 27, 2009 4:02 am

    so..nu a fost preferatul meu,asa ca nu am ce comenta
    insa dupa cum spun toti cei ce l-au ascultat..
    abia acum imi dau seama ca....imi pare rau ca n-am facut-o
    insa sunt unele melodii...care aflu abia acum ca el le canta..si totusi le adoram...
    Esme
    Esme
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 96
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 30

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Esme Sam Iun 27, 2009 4:27 am

    sincer nu am fost niciodata o fana Michael...imi placeau cateva piese.. nimci mai mult..

    Beat it..... Thriller... Earth Song si incaq una cu "nobody care about us " sau asa ceva..

    dar azi.. am fost devastata ...pur si simplu nu imi venea sa cred...la un moment dat imi venea sa plang..nu stiu de ce..imi pare asa de rau ..chiar daca facuse mult prostii de viata lui...
    na asta e.. oricum va ramane in istoria muzicii mult mult timp!! chiarimi pare rau ....am ramas fara cuvinte ...
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Sam Iun 27, 2009 4:36 am

    a fost primul cantaret pe care la-m ascultat .......... No nu am cuvinte rip
    Kebi
    Kebi
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 37
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 29

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Kebi Sam Iun 27, 2009 5:04 am

    poi..nu ascult MJ dar..acum ca nu mai e imi dau seama ca a avut o voc e sooper tare. si a avut melodii calumea..
    vamp.mafia
    vamp.mafia
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 254
    Data de inscriere : 26/06/2009

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de vamp.mafia Sam Iun 27, 2009 5:21 am

    deci....azi toata ziua am ascultat melodiile lui...
    si trebuie sa recunosc, k majoritatea mi`au placut superr multttttttt
    are niste versuri f interesante:)....

    saracu` de el Neutral
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Sam Iun 27, 2009 9:09 pm

    nici eu nu am ascultat MJ, doar cateva melodii.Dar pot s spun k a fct o mare prostie k sa operat:(
    era superb:X

    Rest In Peace, MJ!
    ^.^rAspBeRry^_^
    ^.^rAspBeRry^_^
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 59
    Data de inscriere : 28/06/2009

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de ^.^rAspBeRry^_^ Dum Iun 28, 2009 12:51 pm

    R.I.P Michael Sad
    si eu zilele astea am stat si m-am uitat la videoclipuri si i-am ascultat melodiile.
    el facea aproape totul.coregrafiile,piesele tot el le scria.Smile
    are melodii vechi foarte bune de ascultat si acum.
    adica sunt frumoase.
    Sad trist
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Dum Iun 28, 2009 7:17 pm

    Doamne ce mai ascultam MJ cand eram mica . Inca mai am o caseta video , de pe vremea lui Pazvante cand ma uitam la Thriller ... a avut super multe melodii frumoase . Cu toate ca nu sunt fana , apreciez destul de mult cum a reusit sa faca multe melodii si sa aiba atatia fani . Un Rege Pop demn de urmat . Rest in Peace Michael !
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Dum Iun 28, 2009 7:49 pm

    Alice Cullen a scris:Doamne ce mai ascultam MJ cand eram mica . Inca mai am o caseta video , de pe vremea lui Pazvante cand ma uitam la Thriller ... a avut super multe melodii frumoase . Cu toate ca nu sunt fana , apreciez destul de mult cum a reusit sa faca multe melodii si sa aiba atatia fani . Un Rege Pop demn de urmat . Rest in Peace Michael !

    Si eu mai am casetele cu el Smile) si nu le voi arunca niciodata, tata pe langa ca era fan Phoenix si Bob Marley era si fan S Mj si cam asta acultam cand eram eu mica chiar daca acum ascult rock, Mj va ramane bine ifipt in inima mea
    jane4life
    jane4life
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 796
    Data de inscriere : 29/06/2009
    Varsta : 105
    Localizare : in my own personal hell...

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de jane4life Lun Iun 29, 2009 1:27 am

    soooooooooooper cantaretz...:X...merita rang-ul;)THE KING OF POP

    orice ar zice multi chiar a avut talent...Wink...si putini barbati danseaza si knta like Mj;)


    MIchael JAckson Xq9v2u



    MIchael JAckson P10cj


    MIchael JAckson Aeum50


    MIchael JAckson S48610



    MIchael JAckson Zunxjn


    MIchael JAckson O7slm0
    Esme
    Esme
    Newborn Vamp
    Newborn Vamp


    Numarul mesajelor : 96
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 30

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Esme Lun Iun 29, 2009 2:19 am

    Doamne chiar a fost un om mare... nu stiu.. de ce dar atata de rau imi pare dupa el desi eu nu prea ascult....

    atata de mult il apreciez...si nu imi vine sa cred inca... de vineri dimineata numai MJ am ascultata ... absolut nimic altceva... pur si simplu sunt socata...aud piese like " give into me" si ma ia plansul... Neutral.. e trist
    avatar
    Irina.Aniri
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 23
    Data de inscriere : 28/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Bacau

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Irina.Aniri Lun Iun 29, 2009 2:45 am

    Nu am fost fana, dar l-am apreciat foarte mult. Om ca el nu se va mai naste! Desi suntem toti tristi trebuie sa-i multumim pentru toata MUZICA BUNA pe care ne-a lasat-o.... si vorba cantecului: "you're not alone". R.I.P.
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Lun Iun 29, 2009 6:25 pm

    De fapt , toti au avut ca idol pe MJ . Pentru dupa cum a spus si Fat Joe , intr-un interviu pe MTV daca ati urmarit , nu ar fi existat vedete daca nu era MJ . Pentru ca acum daca intrebi orice artist , o sa iti spuna ca printre preferatii lor este si MJ . Nimeni nu o sa spuna ca MJ nu a avut melodii frumoase , MACAR UNA !
    Leah*
    Leah*
    Moderator
    Moderator


    Numarul mesajelor : 531
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : pe luna

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Leah* Mar Iun 30, 2009 12:32 am

    mi-a placut , imi place si imi va placea in continuare de el ca celebritate , cantareti , dar in speciat melodiile lui ... imi pare rau ca a murit dar sincer ma mir ca a rezistat si pana acum cu atatea operatii si ce a mai avut el alte interventii .... s-a mentinut bine Razz
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mar Iun 30, 2009 12:46 am

    Regele nu va murii... pentru ca ca regele este o stea eterna!!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iun 30, 2009 5:23 pm

    De fapt el nu mai era " om " de mult . Pacat ca a murit . Lumea nu mai stie acum in ce fel sau de ce a murit . Ca acum zic altceva cei de la MTV.
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mar Iun 30, 2009 5:59 pm

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mar Iun 30, 2009 6:09 pm

    Foarte ciudat nu ?
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mar Iun 30, 2009 6:11 pm

    Nu de ce?
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Iul 01, 2009 4:41 am

    Pai .. pentru ca , acum dintr`o data toata lumea spune ca poate nu a murit de cauze naturale . Nimeni nu stie nimic.
    lizard
    lizard
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 02/07/2009

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de lizard Joi Iul 02, 2009 5:24 pm

    HM o fost un mare cantaret, trebuie sa recunosc, RIP MJ
    chiquita
    chiquita
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 582
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : to the moon

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de chiquita Joi Iul 02, 2009 10:34 pm

    imi pare rau ca a murit cel mai mult mia placut melodia give in to me :X si video e mijto efectele ....pff exact cum a zis cineva mai sus regele e o stea eterna nu a murit
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 1:07 am

    MArcus nu-ti sti garzile ma superi!!!!! vezi ca-ti ata oama :*
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 03, 2009 6:29 pm

    Asta e se duc starurile la un moment dat. Asa o sa fie si la Madonna Smile
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Iul 03, 2009 6:47 pm

    Nu-mi pasa de Madaonna DAR de MICHAEL JACKSON DA



    Love u king!!!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Sam Iul 04, 2009 12:40 pm

    Nici mie . Imi plac foarte putine melodii de la Madonna fata de Michael , cu muzica lui am crescut toti.
    Albinutzsa
    Albinutzsa
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 292
    Data de inscriere : 14/07/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Tulcea

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Albinutzsa Mier Iul 15, 2009 12:24 am

    Imi place foarte muzica lui, de cand ma stiu ascult, inainte ca sa am internet,ascultam la casete..Nu eram o fana infocata insa mi-a placut mereu vocea lui si felul in care se misca :X
    Pacat ca a ne-a parasit prea devreme Sad RIP MJ , we will never forget you. Sad
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 7:20 pm

    Eu am vazut pe net ca era un medium care cica a vorbit cu Michael . Tind sa cred ca asa e , a murit tanar , mai avea destul de trait .
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 8:36 pm

    Vreau sa vad si eu aia cu mediumul Sad( nici cand a murit nu-i lasa sufletul in pace offf Sad(( ii urasc pe toti care se iau si s-au luat de Mj!!!!!!!!!!

    Continut sponsorizat


    MIchael JAckson Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 2:24 am