Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

MIchael JAckson - Pagina 2 2s7i890MIchael JAckson - Pagina 2 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
Flory (875)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
jane4life (796)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
chiquita (582)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
scumpik (541)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
Leah* (531)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 
Rox (522)
MIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 2 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 2 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
MIchael JAckson - Pagina 2 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+13
Albinutzsa
chiquita
lizard
Leah*
Irina.Aniri
jane4life
^.^rAspBeRry^_^
Sweet.Jelly
vamp.mafia
Kebi
Esme
Flory
Corinutza
17 participanți

    MIchael JAckson

    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 9:09 pm

    Arata pe stirile pro tv pe site cu mediumul . Ca spunea ca sufletul lui inca bantuie pe langa groapa unde e inmormantat . . ca ii e dor de copii lui si ii pare rau pt fanii din Romania care au plans dupa el .. a zis ca ar fi trebuit sa moara pe la 80 de ani
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 9:24 pm

    Sad(Sad(Sad(Sad(Sad(Sad(( normal we love MJ Sad( Sad( eu si o verisoara de a mea god nu-ti imaginezi cat am opplans dupa el si am teancu de reviste aparute cu el langa mine Sad( imi pare rau ca sufletului nu se poate odihni a suferit prea mult Sad(

    http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/sedinta-de-spiritism-am-vorbit-cu-michael-jackson-afla-ce.html
    http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/fantoma-lui-michael-jackson-loveste-din-nou.html
    http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/fantoma-lui-michael-jackson-la-neverland-vezi-video.html
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 9:42 pm

    Stiu ca e greu .. si ca e vina doctorului lui . A mai aratat la stiri , ca o fata din america tot asa , suferea de aceeasi boala ca si Michael . Cand era mica , era de culoare , cand a crescut s-a facut alba , dar nu a afectat-o cu nimic , pentru ca ea nu lua pastile , morfina ca Michael.
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 9:44 pm

    :-< stiu am citit. si parerea mea e ca a fost omorat prea multi profitau de bunatatea lui!!!! cel mai mult imi pare rau ca nici macar acum nu se poate odihni Sad(
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 9:46 pm

    Da .. asta e chestia , si pana nu o sa se rezolve spiritual treaba , nu o sa se odihneasca . Bine ca si Michael , era cam ... nush , ciudat in unele faze . . si a facut si operatii , daca nu lua pastile asa multe , poate ca nu murea ...
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 9:50 pm

    Il inteleg perfect operatiile la fata si ce!!! si medicamentele erau prescrise de medic si erau si ieftine iar medici il scormoneau de bani!!! Pt mine fost nevinovat!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 9:51 pm

    Si-a facut la nas , il inteleg acolo . . dar din cauza pastilelor a inceput sa faca tampenii , nu poti spune ca a fost si greseala lui pe undeva . .
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 9:56 pm

    si la barbia si-a crapata sa fie mai masculina Wink probabil stiu ca dupa accidentul pt reclama cu pepsi a inceput sa ia calmante pt ca la socat faza si de atunci si-a stricat si parul Sad
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 9:58 pm

    Pai nu trebuia sa reactioneze asa , adica .. cat timp poti fi shokat , daca incerca sa omoare cineva mai ziceam ... unii o iau mai greu ... si Michael era tare ! Asa mi-l aduc aminte . Pe scena mereu era primul ..
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 10:02 pm

    A fost un genia a revolutionat industria musicala are cel mai lung vidoclip ever si cel mai scump nimeni nu o sa-l intreca asta e sigur!!!
    Sti de cati oameni e nevoi ca sa blochezi google??
    de 1 singur!!
    Michael Jackson!!1
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 10:06 pm

    Heh ... stiam ca veni momentul asta la un moment dat , nimeni , dar NIMENI nu o sa`l egaleze oricat ar incerca . Toata lumea l-a copiat , doar el avea idei geniale si isi facea singur coregrafia..
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 10:08 pm

    daps sunt de acord cu tine + saracul pt come backul asta pregatea cica o miscare mai ceva ca moonwalker Sad( off
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 10:12 pm

    Se pare ca nimeni nu o sa stie niciodata care a fost miscarea aia doar daca nu au filmat cand facea repetitii..
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Mier Aug 12, 2009 10:14 pm

    Nu stiu asta de loc dar se pare ca nu se va afla: uite some news:

    Some news:
    1.Katherine Jackson, numita oficial tutore pentru copiii lui Michael Jackson

    Dorintele lui Michael Jackson, exprimate prin intermediul testamentului, au devenit realitate ieri, anunta AP.
    Katherine Jackson, mama artistului, a fost desemnata prin decizie judecatoreasca tutore permanent pentru Prince, Paris si Blanket, iar cei doi oameni desemnati de King of Pop pentru a-i administra averea raman in continuare stapani peste imperiul financiar.
    Mama lui Michael Jackson va primi o suma lunara (care n-a fost facuta publica) pentru a acoperi nevoile celor trei copii.
    Asa cum era prevazut in intelegerea semnata saptamana trecuta de Katherine Jackson si Debbie Rowe, mama lui Prince si Paris nu va primi niciun ban, dar va putea sa-si viziteze copiii.
    Pe parcursul audierii de ieri au fost prezentate acte semnate de toti cei trei copii ai lui Michael Jackson, prin care acestia declarau ca sunt de acord sa locuiasca impreuna cu mama Regelui Pop.
    Judecatorul, care a luat deciziile de mai sus, a fixat o noua audiere pentru data de 2 octombrie, cu scopul de a reexamina situatia copiilor si de a vedea daca totul decurge asa cum a fost stabilit.

    2.Robbie Williams a compus un cantec despre Michael Jackson

    Robbie Williams a compus o melodie despre Michael Jackson, pe care vrea sa o includa pe viitorul sau album, anunta contactmusic.com.
    Michael Jackson a murit. Asta este foarte trist. Nu am reusit sa scriu niste versuri care sa se potriveasca pe una dintre piesele noi, asa ca dupa ce a trecut pe lumea cealalata am refacut o melodie gandindu-ma la el`, a declarat Robbie Williams.
    Cantaretul si-a informat casa de discuri despre planurile sale de a modifica albumul, ce urmeaza a iesi pe piata in aceasta toamna, abia saptamana trecuta.
    Robbie Williams a mai dezvaluit ca la versurile pentru noul disc a fost ajutat de Don Black (textierul James Bond).
    Cand spun eu, ma refer la mine si la Don Black. Intr-o vreme n-am prea avut inspiratie la versuri. Nu-mi iesea nimic. Don a fost dragut si mi-a dat o mana de ajutor, ma simt onorat`, a declarat cantaretul pentru ziarul Daily Mirror.
    Noul meu album este criminal. Gasiti pe el `Vechiul Robbie`, `Noul Robbie` si un Robbie pe care nimeni nu l-a intalnit pana acum`, a concluzionat Robbie Williams.

    3.Joe Jackson nu se implica in cresterea copiilor lui Michael (nici nu am vrea asta never ever)

    Joe Jackson nu planuieste sa se implice in cresterea si educarea celor trei copii ai lui Michael Jackson.
    Tatal Regelui Pop, care locuieste in Las Vegas, a anuntat ca merge doar ocazional la resedinta familiei sale din San Fernando Valley, Los Angeles.
    `Am avut o relatie de familie stransa cu acesti nepoti inca de cand s-au nascut. Obisnuiesc sa vizitez resedinta familiei din cand in cand si voi face asta si de acum inainte, dar nu ma voi implica in cresterea copiilor`, a promis Joe Jackson.
    El si-a exprimat sustinerea pentru sotia sa Katherine, care a primit luni custodia permanenta pentru Prince, Paris si Blanket.
    Joe Jackson si-a descris nevasta ca fiind o persoana foarte grijulie si un tuture minunat.

    4.Noile cantece compuse de Michael Jackson se afla la La Toya

    LaToya Jackson a luat din casa in care a murit Michael Jackson mai multe harduri de computer care contin peste 100 de piese nelansate din anii 1980 si altele noi, inregistrate cu artisti precum Ne-Yo, Akon sau will.i.am de la Black Eyed Peas.
    Potrivit managerului artistului, Frank DiLeo, hardurile contineau cateva piese exceptionale care nu au fost incluse pe albumul Bad din 1987, informeaza MSNBC.
    Cantaretii Akon si Ne-Yo nu au putut fi contactati, insa reprezentantii lui will.i.am de la Black Eyed Peas le-au spus jurnalistilor ca acesta nu avea copii ale pieselor pe care le-a inregistrat cu Michael.
    Sora lui Michael Jackson ar fi luat hardurile imediat dupa moartea artistului, cand intreaga familie a venit in casa inchiriata de acesta pentru a lua toate bunurile acestuia. Managerul lui Michael spune ca acestia au luat atunci inclusiv mobila inchiriata.

    5.Michael Jackson a fost inmormantat

    Michael Jackson isi poate gasi linistea, trupul sau fiind inmormantat, in sfarsit, la cimitirul Forest Lawn din Hollywood.
    Inmormantarea Regelui muzicii pop a fost simpla si restransa, familia starului fiind atat de ingrijorata ca fanii vor da navala la cimitir, incat au tinut secreta locatia exacta. Ba chiar se gandesc sa mute sicriul in care se afla artistul daca incep sa apara probleme de securitate.
    "Michael a fost inmormantat, insa, in afara de membrii familiei si conducerea de la Forest Lawn nu stie nimeni locul exact", au declarat surse de la cimitir pentru The Mirror.
    Intotdeauna s-a crezut ca Michael Jackson va fi inmormantat langa bunica sa, Martha Bridges. Ea a murit in 1990, la varsta de 83 de ani, si a fost inmormantata tot la Forest Lawn, sub un copac mare.
    Michael chiar a fost fotografiat anul acesta mergand la mormantul bunicii sale, si este stiut ca cei doi erau foarte apropiati.
    Cimitirul Forest Lawn din Hollywood Hills se afla in apropierea studiourilor Disney, Universal si Warner si gazduieste mormintele mai multor personalitati din lumea muzicala, printre care Andy Gibb, de la Bee Gees, cantaretul de jazz Ray Brown si o parte a cenusei lui Michael Hutchence, solistul INXS.
    Michael Jackson a decedat la 25 iunie, la domiciliul sau din Los Angeles, in urma unui stop cardiac.

    6.Michael Jackson, in cinematografe

    AEG Live si Columbia Pictures au primit acordul legal pentru a produce un film cu Michael Jackson.
    Acesta va include imagini de la repetitiile Regelui Pop pentru concertele ce ar fi trebuit sa aiba loc la Londra si matariale video inedite, realizate in ultimele zile de viata ale starului.
    Potrivit contractului, versiunea finala a materialului trebuie sa fie data spre vizionare administratorilor legali ai mostenirii artistului pana pe 2 octombrie si nu poate contine material `care il prezinta pe Michael Jackson intr-o lumina negativa`.
    Odata ce filmul va fi difuzat in cinematografe, va fi lansat si un material cu soundtrack-ul complet al productiei. De asemenea, dupa ce productia va rula in cinema, va fi lansata si pe DVD.

    7.Rezultatele autopsiei lui Michael Jackson tinute la secret

    Rezultatele ultimei autopsii a lui Michael Jackson sunt complete, dar nu vor fi facute publice inainte de finalizarea anchetei privind cauza care i-a provocat moartea, anunta bbc.co.uk.
    Medicul legist Ed Winter a precizat ca testele toxicologice au fost incheiate, dar la cererea Politiei din Los Angeles acestea sunt tinute la secret atat timp cat ancheta este in desfasurare.
    Raportul toxicologic ar putea dezvalui daca moartea lui Michael Jackson a fost cauzata de consumuul unui analgezic foarte puternic – Propofol (Diprivan).
    Principalul suspect in cazul decesului lui Michael Jackson este medicul Conrad Murray. Acesta risca sa fie acuzat de omucidere, daca se demonstreaza ca medicamentele pe care i le administra artistului i-au fost letale.

    8. Zvon: Michael Jackson a platit o asistenta pentru a-l naste pe Blanket

    Michael Jackson a platit unei asistente medicale suma de 20.000 de dolari pentru a fi mama surogat a lui Blanket, cel de-al treilea copil al starului, potrivit Daily Mirror.
    King of Pop a ales-o pe sora mexicana Helena ca mama pentru Prince Michael II, dupa ce a vazut mai multe profile de femei dispuse sa faca asta.
    Conform aceleeasi surse, Michael Jackson i-a dat acesteia suma de 20.000 de dolari pentru a purta in pantece bebelusul conceput in vitro, cu sperma artistului si ovule de la o donatoare anonima.
    `A placut-o pentru ca era o persoana atragatoare si parea stabila si inteligenta. Era infirmiera, sau asistenta medicala, lucru care lui i-a placut, de asemenea. (...) N-au fost probleme cu ea. Stia de la inceput ce are de facut si a facut. Era o persoana agreabila si i-a explicat lui Michael ca banii i-ar fi de mare folos familiei ei`, a declarat o sursa, pastrata anonima de Daily Mirror.
    Maria Castillo, medicul care a ajutat la venirea pe lume a lui Blanket, a povestit ca Michael Jackson nu a fost de fata la nasterea lui Blanket.
    `La nastere a fost doar un avocat. Acesta a luat bebelusul cu el imediat ce a venit pe lume. Nu stiam cui apartine acest copil la momentul respectiv`, a adaugat doctorita.
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 12, 2009 11:18 pm

    Ciudat ... dar adevarat
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 12:02 am

    ies el e un genia si atat nevinovat !!!!!!!!!!! Loveu Mj stiu ca esti nevinovat !!!!! ai fost cel mai tare sunt mandra ca ma pot numi fana ta Wink si urlu in gura mare!!!!!!!!!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 12:16 am

    Eu nu sunt fana , dar am crescut cu melodiile lui , asa ca le stiu si fara sa fiu fana Smile il respect totusi , chiar daca pe undeva .. e si vina lui ..
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 12:28 am

    mai pliz nu zi ca e vina lui ca nu suport pt mine e nevinovat si atat!!!!
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Joi Aug 13, 2009 12:48 am

    exact!.de acord cu u suri mea:X
    mj rocks for ever:X
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 12:49 am

    Frate , am zis doar ca , in unele tendinte e vina lui , e imposibil sa nu fi facut si el ceva . Gandeste-te ca el a cerut sa i se administreze morfina ca nu mai putea. ..
    Sweet.Jelly
    Sweet.Jelly
    Vampire
    Vampire


    Numarul mesajelor : 766
    Data de inscriere : 27/06/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti:X

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Sweet.Jelly Joi Aug 13, 2009 1:05 am

    mda...are si el vina lui DAR sa nu mai vorbm despre asta:D:D
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 5:17 am

    Pai .. vorbim despre Michael .. a facut destule si iubea copii mult . Eu n-am vazut asa persoana sa iubeasca copii mult de tot ... si sa faca parcul ala pentru ei..
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 5:31 am

    Asai a iubit copii foarte mult pt ca si el a ramas in copil a fost asa din cauza tatatlui lui dar na asta e, pacat de neverland Sad(
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 5:32 am

    Da . Din cauza lu` taica`su . A trait cu frica in el doar ca nu a aratat-o niciodata , asta pot admira . Si mie imi era frica de mama , pana la o varsta . . El a trebuit sa se maturizeze repede.
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 5:41 am

    Ideeea e ca Michael Jackson nu sa maturizat chiar de loc a ramas un copil multi psihologi au devedit asta!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 5:43 am

    Da , stiu asta .
    [ Si sa mor eu daca mai scriu ceva in rpg , ca iar ma enervez. De ce cand incerc sa scriu , nimeni nu ma baga in seama . Tu si cu aia cand vorbiti , vorbiti intre voi si atat eu sunt apsenta . E chiar greu sa vb la rpg chiar daca nu ma inghititi ? ]
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 5:47 am

    off: vb lumea cu tine mai dar noi avem un mom intim Wink si suntem singuri in casa bine mai e sulli cautai noi suntem prea in love dar nu uita ca suntem dusmani cu voi
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 5:50 am

    [ Faza e ca mereu e asa . Si data trecuta la fel ai facut. Hai sa nu ne certam te rog ok ? Pe tine te-am cunoscut de la inceput . ]
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 6:02 am

    off: stiu ca ne-am cunoscut de la inceput dra nu inteleg ce are una cu alta daca noi suntem in camera sus restu lumi e in casa deci e ochie parerea mea
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 6:10 am

    Da .. dar ti-am zis eu chestia aia cu Nu ignora restul useri-lor . Se pare ca asta faci in cazul meu . De asta m-am si enervat data trecuta . Pentru ca eu incerc sa conversez cu careva dar se pare ca de fiecare data cand incerc , poc , nimeni nu vb. Daca va supar cu ceva spuneti-mi pe fata sa stiu si eu o chestie.

    Pacat de Michael am vazut ce avea pe picior..
    parca i`l manca..

    Continut sponsorizat


    MIchael JAckson - Pagina 2 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 5:35 pm