Twilight Family

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Other things may change us, but we start and end as a family.

Player Twilight Family

Afiliati Twilight Family



Robert Pattinson Romania

MIchael JAckson - Pagina 3 2s7i890MIchael JAckson - Pagina 3 Cod

Top postatori

Corinutza (1686)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
Athenodore. (1244)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
Flory (875)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
jane4life (796)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
Sweet.Jelly (766)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
lil.nightmare. (691)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
chiquita (582)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
scumpik (541)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
Leah* (531)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 
Rox (522)
MIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_lcapMIchael JAckson - Pagina 3 I_voting_barMIchael JAckson - Pagina 3 I_vote_rcap 

Ultimele subiecte

» Petrecere Zori de zi, duminica, 27 noiembrie
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 9:00 pm Scris de EdituraRAO

» Actori Twilight
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyJoi Ian 20, 2011 11:44 pm Scris de Vizitator

» Fazan
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 10:21 am Scris de bluesky89

» Sa numaram...pana unde se poate :D
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 10:18 am Scris de bluesky89

» Favourite Movies
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am Scris de bluesky89

» Cartea preferata
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:42 am Scris de bluesky89

» Hobby-urile noastre
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:39 am Scris de bluesky89

» Funny Videos
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:36 am Scris de bluesky89

» Bancuri / Perle
MIchael JAckson - Pagina 3 EmptyVin Sept 10, 2010 4:33 am Scris de bluesky89


+13
Albinutzsa
chiquita
lizard
Leah*
Irina.Aniri
jane4life
^.^rAspBeRry^_^
Sweet.Jelly
vamp.mafia
Kebi
Esme
Flory
Corinutza
17 participanți

    MIchael JAckson

    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 6:02 pm

    DAps pe acolo ii administrau pastilele si nu inteleg de ce prin picior of saracul :-<

    off: nu ne superi mai si iti spun pe fata dar noi eram in camera si restul lumi e jos pur si simplu atata tot chiar nu vad cu ce am gresit in asta ma revansez
    Jasperinne
    Jasperinne
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 27/06/2009

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Jasperinne Joi Aug 13, 2009 7:51 pm

    mai dar sa fim cinstiti....daca nu murea nimeni nu isi mai aducea mainte de el....adik aucm knd a murit toti au sarit k bietul de el bla bla si nici macar n'au ascultat mai mult de doua melodii de ale lui, iar acum vai draga toti sunt fanii lui...bazaconii....
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 11:18 pm

    Tocmai de aia am zis k nu sunt fana . Imi plac melodiile lui , am cerscut cu melodiile lui , dar nu sunt fana . Apreciez in schimb ce a facut
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Joi Aug 13, 2009 11:32 pm

    Azi am ami primit un cadou si cred ca este cel mai frumos cadou de la matusica si uncgiul meu un poster mare de 1 metru ci MJ cu un citat de a lui si cu autograful lui sunt pur si simplu un copil fericit :X:X
    SI mandra ca sunt FANA!!!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 13, 2009 11:47 pm

    Felicitari ! Ma bucur pentru tine . Vecina mea cred ca are camera plina de postere si toate albumele lui , cand eram mica si mergeam la mama ei ca e croitoreasa , in camera ei era plin de albume si postere
    Andreea
    Andreea
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 13/08/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Andreea Vin Aug 14, 2009 12:00 am

    A fost un mare cantaret!
    Mie mi-a placut foarte mult si inca mai imi plac melodiile lui!
    Pacat ca a murit! Sad Sad
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Aug 14, 2009 12:14 am

    Alice Cullen a scris:Felicitari ! Ma bucur pentru tine . Vecina mea cred ca are camera plina de postere si toate albumele lui , cand eram mica si mergeam la mama ei ca e croitoreasa , in camera ei era plin de albume si postere

    wow nici chiarr asa eu ma limitez ascultand nu sunt chiar aas de obsedata!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 14, 2009 12:15 am

    Da ... acum toata lumea asculta mai mult ca niciodata Michael Jackson .. nu a fost apreciat cat timp era in viata .. acum scoate la bani ... Neutral asa fac oamenii mereu
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Aug 14, 2009 12:22 am

    Mdea, mai in calc la mine tot timpul sa aflat discografia lui, eu am ascultat datorita tatalui meu!!
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 14, 2009 12:29 am

    Eu datorita televizorului . la 5 Ani sau chiar mai mica ma uitam la Thriller . Il am si pe caseta video Smile
    Corinutza
    Corinutza
    Vamp Mafia
    Vamp Mafia


    Numarul mesajelor : 1686
    Data de inscriere : 26/06/2009
    Localizare : In the darkness of Transsylvania la 15 km de Stefi si Vladimir

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Corinutza Vin Aug 14, 2009 12:37 am

    Si eu am casatele cu Mj :X:X
    Top 10 povesti bizare cu Michael Jackson pe web
    Michael Jackson reprezinta o adevarata mina de aur pentru `povestitorii` de ieri si de azi, fapt care a dus la aparitia unei serii de povesti, care de care mai bizare, avandu-l ca protagonist pe King of Pop.

    Jurnalistii de la Popeater si-au facut timp sa le culeaga si au realizat `Top 10 Bizarre MJ Stories on the Web`.

    Daca sunteti curiosi care sunt acestea, ei bine, iata-le:

    Acuzatiile aduse de Dwayne Swingler, fosta angajata la Neverland: revista People UK a publicat un articol, in care Michael Jackson era acuzat de Dwayne Swingler ca-si trata tinerii invitati cu alcool. Potrivit acesteia, copiii erau lasati sa bea pana ce vomitau.

    Uri Gellar a descoperit ca Michael Jackson e nevinovat... prin hipnoza: In The Independent a aparut un material care relata despre felul in care iluzionistul Uri Gellar s-a convins ca Michael Jackson nu era pedofil.

    Hotarat sa afle odata pentru totdeauna adevarul, acesta a decis sa-l hipnotizeze. In urma sedintei de hipnoza, verdictul a fost – nevinovat.

    Nicole Ritchie il omagiaza pe Michael Jackson, botezandu-si fiul cu numele starului: Mai multe site-uri au publicat zvonul potrivit caruia Nicole Ritchie planuieste sa-si boteze copilul inca nenascut cu numele Regelui Pop.

    Macaulay Culkin... tutore pentru copiii lui Michael Jackson: Tot pe web au circulat zvonuri cum ca vedeta din `Singur acasa`, avand calitatea de nas al lui Prins Michael I si al lui Paris, ar avea de gand si ar avea sanse (!) sa castige custodia acestora.

    Cadavru fara nas: The Kansas City Star, dar si altii, sustin ca Michael Jackson purta o proteza in loc de nas si ca aceasta a fost furata in timpul in care cadavrul vedetei se afla la morga.

    King of Pop, Rege in Africa: o editie din 1992 a revistei Ebony relata cu lux de amanunte cum Michael Jackson a fost incoronat `King Sani` intr-un sat din vestul Africii, unde ajunsese in calitatea de Ambasador al Pacii.

    Michael Jackson ii spusese fiicei sale Paris ca sfarsitul ii e aproape: Biograful Ian Halperin a afirmat ca Michael Jacskon se imbolnavise cu cateva luni inainte de a muri si ii spusese fiicei sale in varsta de 11 ani ca s-ar putea sa nu supravietuiasca pana la Ziua Tatalui (care se sarbatoreste pe 21 iunie in America).

    A cumparat Oscarul pentru `Pe aripile vantului`: In 1999, Michael Jackson a cheltuit peste 1.5 milioane de dolari pentru a achizitiona Oscarul pentru `Cel mai bun film`, obtinut de filmul `Pe aripile vantului` in 1939, potrivit revistei People.

    Michael Jackson dormea intr-o camera cu oxigen: Daily Mail a publicat o poza a artistului intr-o camera speciala, cu o concentratie crescuta de oxigen, care a dat nastere zvonului ca Michael vrea sa-si achizitioneze o astfel de camera pentru a-si prelungi durata vietii.

    King of Pop a dezmintit zvonul, marturisind ca a achizitionat camera cu oxigen pentru a o dona in beneficiul persoanelor cu arsuri.

    Haine create de Michael Jackson urmeaza a fi lansate in magazine: O colectie postum de haine in stilul lui Michael Jackson va fi lansata in magazine, conform ABC. Printr-o ciudata intorsatura de situatie, s-a iscat un zvon care sustine ca respectiva colectie a fost realizata de insusi Michael Jackson.
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 14, 2009 12:41 am

    Interesant
    Lu.lu
    Lu.lu
    Teen Vamp
    Teen Vamp


    Numarul mesajelor : 120
    Data de inscriere : 14/07/2009
    Varsta : 31
    Localizare : chiar vrei sa stii??:->

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Lu.lu Mier Aug 26, 2009 4:40 am

    MJ! il ador! il iubesc!
    a fost si va fi regele muzicii pop si al dansului!
    a fost genial!
    ieri, cand am venit din ungaria, la radio a cantat beat it! am dat la max!
    as asculta muzica lui non-stop!
    nu ma satur de ea!
    pacat ca a murit!Sad((R.I.P JAcko!
    adriana
    adriana
    Human
    Human


    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 30/08/2009

    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de adriana Dum Aug 30, 2009 9:55 pm

    ascult MJ...am ascultat si inainte...
    nu am fost the biggest fan...dar intotdeuna l-am apreciat pentru talentul lui inegalabil...
    ma irita interesul subit al tuturor oamenilor dupa moarte...in viata nu era tot inegalabil?...tot regele pop?...why now?

    Continut sponsorizat


    MIchael JAckson - Pagina 3 Empty Re: MIchael JAckson

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 7:16 pm